>
Strona główna > Wydarzenia > Maraton Makulaturowy

Maraton Makulaturowy

XIV edycja Maratonu Makulaturowego wystartowała w dniu 4 października 2016 r. (w dzień imienin św. Franciszka z Asyżu, patrona zwierząt i ekologów). Maraton Makulaturowy wyróżnia jego charakter i cel – to niezwykła przemiana niepotrzebnych starych papierów na bardzo potrzebne leki dla bezdomnych zwierząt przebywających pod opieką TOZ Oddział w Szczecinie. Dzięki uzyskanym środkom finansowym TOZ oddział w Szczecinie może leczyć zwierzęta przebywające w skrajnym ubóstwie na działkach, operować bezdomne psy i koty, poszukiwać im nowych domów, po prostu pomagać…

 
Na zwycięzców konkursu i uczestników, którzy zajmą czołowe miejsca czekają ciekawe i atrakcyjne nagrody. Zwycięzca konkursu otrzyma ponadto Puchar Przyjaciela Zwierząt.
Makulaturę (podpisaną) pozostawiamy, tak jak dotychczas, w sali Biedronek (sala nr 2). Można ją także oddawać bezpośrednio w punkcie zbiórki Remondis ul. Janiny Smoleńskiej ps. Jachna (dawna ul. Bronowicka, Gumieńce) w godzinach 8:00 – 18:00 podając numer konkursowy placówki.

NASZ NUMER KONKURSOWY TO 6.

koordynator akcji na terenie przedszkola
Dorota Falkowska
wychowawca grupy V (Wiewiórki)

Top